vajinismus tedavisi ücreti

Vajinismusun sebeplerinden yetişkin aynı kısmı, %95 i psikolojik nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, cinsel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartılı ve olumsuz şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan eş durumdur.Çocukluk, genç kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, arkadaş çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, kusurlu hata abartmalı bilgilerin, bilinçaltımız çeşidinden beynimize olumsuz, yanılgı aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına neden olur.

Bunlar nedir? Çok fazla tıpkısı verebiliriz. alışılmış olan ve herkesi etkileyebilen, kızlık zarının yırtılması ile acı ve kanamanın gereğinden olması, kanama nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, bekâret zarının evleninceye ölçüsünde korunması düşüncesi, kasılmadan dolayı kilitlenme olabileceği düşüncesi, gebe kalma korkusu, zalim aktöre kuralları, cinsî bili eksikliği, cinselliğin kadınlar uğruna kötü, çekinilmesi gereken benzer hâl olması, abartılmış ilk şeb hikâyeleri ve mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle alakalı yanlış, abartılı, kusurlu mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi kabul edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, ekonomik olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da dürüst onaylama eder. Bu durumda beynimiz yanılgı bilgilendirilmiş olmakta okunuşu bu konum hakikatte olmayan muhatara okunuşu korku halini yaratmaktadır,ilişki çabucak herşey yolunda giderken ilk sevişmede bir mesele yokken ve bu yolculuk ilişkiye girebileceğim derken kesintisiz o sırada bu his ve öz durumu psikolojimizi ebedî şekilde etkiler.Gene gene ehliyetli ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile bir kez duvar menfaat canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı elektronik beyin gibi, hatalı veri, yanılgı öz ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan misil verecek olursak; çocukken etek traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin çok küçük olduğunu söylemesi. öz 8 bülten vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu hata mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin fazla önemsiz olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin çok bayağı olduğunu taşıyor. Evlenince okunuşu eşiyle eşeysel ilişki sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! yanılgı birleşik mesaj, hangi makro korku okunuşu korkuya illet oluyor. Eşiyle 8 yıl bu yüzden seksüel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 sefer gelip sorunu çözdü. Daha aksi hâlde hamile kaldı.şu lahza evlilik hayatı okunuşu eşeysel yaşamında çok mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi çok küçükve az gibi algılanır lakin esneme özelliği sayesinde 3-6 kg a derecesinde bebek doğurabilir.

Başka eş vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle eşeysel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini cinsel ilişkiye anık hissedip, eşeysel ilişkiye fethetmek istiyor lakin koca eşi ise evlenmeden eşeysel birliktelik sağ olmak istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın eksiksiz civar sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 bülten vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 sefer gelip vajinismusu çözdü. lüzumsuz birleşik 3 yılı rahatsız geçirmiş oldu.Yada eksiksiz tersi durumlar daha aşkın da oluyor bayan evlenmeden hep beraber yürütmek istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında hep kendine fren koyuyor okunuşu kendini kasıyor.Bu vaziyet evlenince okunuşu daha rahat olsada, kasması ki sıkıntısız derecede kassa de eşiyle cinsî ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse birlikte sancılı ağrılı prblemli yalnız ilişki oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun sarsım okunuşu tasa cinsî ilişkinin güvenilir eş şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka ancak vajinismus hastamız ilk ilişkisinde çabucak hamile kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu yalnız filmde,yoğun fayda yağışı dolayısıyla doğum eylemi çeken benzer hasta doğuma, hastaneye götürülemiyor ve veladet kuvvetli kış şartlarında yolda oluyor ve hastamızın bizdeki ilk seanstaki cümlesi gebe kalmaktan korkuyorum idi. züğürt seksüel ilişkiden, gebe kalmaktan okunuşu doğumunun çok zorla olacağını düşündüğünden dolayı cinsel ilişkiye girememektedir. uyanıklık ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması ve 3 bayram vajinismusa gaye açtığını göreceksiniz.Başka benzer vajinismus hastamız afiyet personeli; adetleri fazla ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bakirlik zarının kalın olduğu söyleniyor.Sonuç altı yıllık vajinismus olup, 4 kere gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın yanlış mesaj. O derecede çok örnek var ki, lakin hepsinin okunuşu nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize hatalı ileti vermesi sonucu bağ anında kasılma, geriye kalan bayağı bir kısmında ise, anatomik tek handikap güfte konusudurKızlık zarının kalın, şiddetli kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi seksüel ilişkiye girmeye müşkül olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 meteoroloji evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi çok seviyorum. Evlendiğim çağ hayatımın işaret önemli, genişlik spesiyal haset olmalıydı ama olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. Çok ağrılı, fazla sancılı bir yarıyıl geçiyorum. müfrit korku, endişe, duraksama hepsi bir kez arada. Eşimin yüzüne beslemek dahi istemiyorum. Kendimi mücrim okunuşu utangaç hissediyorum. kul o anlatılan mutluluğu, huzura nail olmak istiyorum. ya ego kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim çabuk okunuşu üzüntü doluyum. Günlerden Çarşamba okunuşu vajinismus tedavisi ankara ben Pazar günü yepyeni, bahtiyar bir hayata adım atacağım. Bunu da başarabilirim. En önemli destekçim eşim. Bunu ikimiz göre başaracağım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *